۳۰۰ میلیارد تومان برای ارائه خدمات دارویی به بیماران نیازمند اختصاص یافت.
کد خبر: ۱۰۶۰۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸ 10 August 2022

به گزارش تابناک چهارمحال و بختیاری، رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور گفت: امسال ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ارائه خدمات دارویی به جمعیت هلال احمر اختصاص داده شد.

وحید سلیمی در آیین معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری افزود: ارائه خدمات دارویی و درمانی به بیماران نیازمند کشور از رسالت‌های سازمان جمعیت هلال احمر است امسال با پیگیری‌های مستمر، ردیف اعتباری این بخش احیا شد و اعتبارات تخصیص یافته با اولویت مناطق محروم و کمتربرخوردار توزیع شده است.

وحید سلیمی افزود: امسال برای اجرای طرح "تحول اجتماع محور" توانمندسازی ۲ هزار و ۲۰ محله با همکاری سایر دستگاه‌ها اجرایی و حمایتی در کشور هدفگذاری شده است.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور گفت: بانک مرکزی ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت قرض الحسنه به داوطلبان جمعیت هلال احمر اختصاص داده است.

مدیر عامل اسبق جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه چهارمحال و بختیاری یکی از استان‌های حادثه خیز در بحث سیل، زلزله، رانش زمین است گفت: در سیل اخیر امدادگران جمعیت هلال احمر استان به بیش از ۳۱۱هزار و ۵۸ نفر متاثر از سیل امدادرسانی کردند.

ایرج کیانی افزود: در سیل اخیر تمام ۱۰ شهرستان استان، ۲۵ شهر، ۲۴۶ روستا و ۴۱ منطقه عشایری درگیر سیل شدند که امدادرسانی به همه حادثه دیدگان سیل در اولویت خدمات‌رسانی اعضای جمعیت هلال احمر قرارداشت.

در این آیین از زحمات "ایرج کیانی" تجلیل و "مسعود مثنوی" به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار