معاون وزیر علوم:
سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم گفت: مقرر شده است با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، حمایت‌های مالی از واحد‌های دانش‌بنیان و فناورِ نوپا صورت بگیرد.
کد خبر: ۱۱۰۵۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۸ 13 May 2023

 

به گزارش تابناک چهارمحال و بختیاری، امید رضایی‌فر در حاشیه سفر خود به چهارمحال و بختیاری و بازدید از پارک علم و فناوری استان گفت: تاکنون در راستای توسعه ارتباط بین دانش و فناوری طرح‌های متعددی اجرا شده است. 

 

سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم با اشاره به اینکه اجرای برنامه‌های مختلف برای توسعه زیست‌بوم فناوری و پردیس‌های علم و فناوری در دستور کار است، اظهار کرد: مقرر شده است با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، حمایت‌های مالی از واحد‌های دانش‌بنیان و فناورِ نوپا صورت بگیرد. 

 

رضایی‌فر بیان کرد: طرح دستیار فناوری با حمایت مالی وزارت علوم و محوریت کارآموزی دانشجویان در شرکت‌های فناور در حال اجراست. 

 

وی هدف از اجرای طرح پسادکتری فناوری را به‌کارگیری صحیح و استفاده از ظرفیت دانشجویان مقطع دکتری عنوان کرد و افزود: در نظر داریم شرایطی را برای استفاده از ظرفیت‌ بخش خصوصی در جهت ایجاد مقدمات لازم برای فعالیت فناوران و نوآوران فراهم کنیم.

 

سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم مطرح کرد: ایجاد دفاتر کاری اشتراکی، ارائه محصولات فناور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، حمایت و توسعه بازار و فرهنگ‌سازی در حوزه بین‌الملل از جمله موارد دیگری است که برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان انجام می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار