مدیر حج و زیارت چهارمحال و بختیاری خبر داد
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیر حج و زیارت چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون حدود 10 هزار از زائران اربعین حسینی ویزا دریافت کردند.
کد خبر: ۵۲۰۳۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵ 06 November 2017

به گزارش تابناک شهرکرد- یوسف آقابزرگی اظهار کرد: ثبت‌نام زائران اربعین حسینی از ابتدای شهریور‌ماه سال جاری از طریق سامانه سماح به نشانیsamah.haj.ir (سامانه سماح/ساماندهی مشتاقان ایام حضور در اعتاب مقدسه) آغاز شده است و تاکنون حدود 10 هزار نفر از مردم چهارمحال و بختیاری در این سامانه ثبت‌نام کردند.

وی، با اشاره به اینکه تمامی افراد ثبت‌نام شده در سامانه سماح ویزا دریافت کردند، افزود: ثبت‌نام در این سامانه درحال حاضر نیز انجام می‌شود.

مدیر حج و زیارت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه 97 درصد از زائرانی که ویزا دریافت کردند از مرز خارج شدند، اضافه کرد: زائران اربعین حسینی به نکات بهداشتی و امنیتی موجود در بروشور‌های آموزشی توجه کنند.

آقا‌بزرگی ادامه داد: زائران اربعین حسینی برای کاهش بار ترافیکی در مرز‌های کشور بهتر است زمان بازگشت خود را 3 روز قبل و 2 روز بعد از اربعین قرار دهند.

وی گفت: مرز خروجی زائران استان شلمچه اعلام شده و 3 موکب شامل موکب سپاه قمر بنی‎‌هاشم (ع) در مرز عراق، موکب عمود 285 واقع در مسیر بین نجف و کربلا و موکب کربلا از زائران اربعین پذیرایی می‌کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار