تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی مردم استان را برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن سی‌ونهمین فجر پیروزی فراخواند.
کد خبر: ۵۶۴۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳ 10 February 2018
به‌ گزارش تابناک شهرکرد- متن کامل پیام اقبال عباسی به شرح ذیل است:
مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن 1396 بار دیگر در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.
اکنون که دشمنان ایران اسلامی به دنبال ایجاد دلسردی بین مردم کشور و ضربه زدن به جمهوری اسلامی هستند، شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر پاسخی کوبنده به ایادی استکبار جهانی است.
حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید بیعت با شهدای انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، دشمنان ایران را در طراحی و پیاده سازی توطئه های شوم شان با شکست رو به رو می‌کند.
با بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از ملت استوار، آگاه و انقلابی چهارمحال و بختیاری و از تمامی اقشار، تشکل ها و احزاب، گروه ها و جریان های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره)، دانشگاهیان، طلاب و روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، کارمندان و کارگران، بازاریان، کسبه و اصناف، عشایر، روستائیان، کشاورزان و سایر قشرهای انقلابی این استان دعوت می‌شود تا در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار