تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون اداره کل اقتصاد و دارائی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سری دوم واریز سود سهام عدالت قطعی است، گفت: مشمولانی که موفق به دریافت سود سهام نشدند، این سود به حساب آنان واریز می شود.
کد خبر: ۵۸۸۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸ 09 April 2018
به گزارش تابناک شهرکرد- شهنازعسگریان اظهار کرد: سال گذشته قرار بر واریز سود سهام در 3 مرحله بود که به 2 مرحله محدود شد.
وی بیان کرد: مبلغ واریزی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی برای هر مرحله 500 هزار ریال و مابقی مشمولان حدود 260هزار ریال تعیین شده بود.
عسگریان تصریح کرد: مددجویان کمیته امداد، بیشتر روستائیان وعشایر موفق به دریافت تمامی سود سهام خود در 2 مرحله طی سال گذشته شدند اما واریز مرحله دوم سود به حساب مابقی مشمولان به سال جاری موکول شده است.
عسگریان از زمان دقیق واریز این سود اظهار بی اطلاعی کرد.
وی در ادامه درباره اقدامات دولت برای ارتقای سطح بهره مندی مردم از مزایای این طرح ادامه داد: براساس آخرین مذاکراتی که اداره کل اقتصاد و دارائی استان با روسای سازمان خصوصی سازی کشور داشته اند، ایجاد سازو کاری برای آزاد سازی خرید و فروش این سهام در سال جدید محتمل است.
عسگریان ادامه داد: در صورت فراهم نشدن این بستر، روند واریز سود در سال جاری در یک مرحله پیش بینی می شود.
وی درباره میزان این سود و زمان واریز آن نیز اظهار بی اطلاعی کرد.
از حدود 947 هزار نفر جمعیت چهارمحال و بختیاری 714هزار نفر مشمول دریافت سود سهام عدالت شناسایی شده اند که از این تعداد نیز بیش از 544 هزار نفر سود سهام خود را در مرحله نخست دریافت کرده اند.
به گفته شهناز عسگریان مشمولانی که از سال 85 تا 91 اقدام به ثبت نام در این طرح کرده اما از ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت جا مانده اند، می توانند با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir و ثبت شماره شبای بانکی خود اقدام کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار