تابناک چهارمحال وبختیاری- مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: تا پایان سال 10 هزار نفر از اقشار مختلف مردم استان عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس می شوند.
کد خبر: ۶۸۶۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱ 03 December 2018
به گزارش تابناک شهرکرد- سرهنگ عباس رحیمی به اهمیت برگزاری اردوهای راهیان نور در راستای مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: یکی از کارکردهای مهم اردوهای راهیان نور، مقابله با جنگ نرم دشمن است.
وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی و روحیه مقاومت و پایداری در جامعه، آشناسازی آحاد مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان با رشادت‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس از اهداف اردوهای راهیان نور است.
رحیمی ادامه داد: از ابتدای سال جاری چهارهزار و 700 نفر از مردم ولایتمدار استان در قالب  کاروان‌های راهیان نور دانشجویی، دانش آموزی و عمومی عازم مناطق عملیاتی غرب کشور شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: تاکنون 300 دانشجو، سه هزار و 700 دانش‌آموز و 700 نفر از اقشار مختلف مردم موفق به بازدید از مناطق عملیاتی غرب کشور شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال بیش از 10 هزار نفر زائر سرزمین نور از چهارمحال و بختیاری داشته باشیم.
رحیمی گفت: زائران سرزمین نور اعزامی به مناطق  عملیاتی غرب کشور از یادمان‎‌های شهید شیرودی و پادگان ابوذر در سرپل ذهاب، یادمان شهید بهشتی در قصر شیرین و منطقه عملیاتی مرصاد و آثار باستانی طاق بستان  و تپه نورالشهدا در کرمانشاه بازدید می‌کنند.
رحیمی شرکت در اردوی رزمی بصیرتی فرهنگی افلاکیان را از دیگر برنامه‌های زائران سرزمین نور برشمرد.
وی خاطرنشان کرد: در نیمه دوم سال اعزام اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب غرب برگزار می‌شود و کاروان‌هایی نیز در پایان سال و همزمان با تعطیلات نوروز به مناطق دریایی بوشهر خواهیم داشت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار