کد خبر: ۸۴۹۸۲۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲ 13 May 2020

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد گفت: کرایه ناوگان تاکسیرانی، به میزان ۲۰ درصد تا پایان هفته جاری افزایش می‌یابد.

مهرداد میرزائیان با اشاره به پیشنهاد طرح افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها اظهار کرد: در این خصوص افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه‌تاکسی‌های سطح شهر پیشنهاد شده و در حال اجرای مراحل قانونی است و این امر تا پایان هفته جاری اجرا می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد با بیان اینکه هنوز هیچ افزایشی در نرخ کرایه تاکسی‌ها اعمال نشده و هرگونه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها را غیرقانونی دانست و ادامه داد: چنانچه رانندگان تاکسی مبلغی بیش از نرخ سال ۹۸ از مسافران دریافت می‌کنند اقدام آن‌ها خودسرانه و غیرقانونی است و از شهروندان تقاضا می‌شود موارد تخلف در نرخ کرایه تاکسی را به همراه کد تاکسی به سازمان تاکسیرانی اطلاع دهند.

وی گفت: در حال حاضر کرایه تاکسی‌ها طبق نرخ سال ۹۸ است و هنوز افزایشی در این خصوص نباید اعمال شود.

میرزائیان در خصوص افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها اضافه کرد: از ابتدای سال ۹۹ نرخ کرایه اتوبوس‌ها ۲۰ درصد افزایش داشته‌است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد در پایان یادآور شد: همشهریان و همکاران تاکسیران و اتوبوسران به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کرده تا با ادامه این روند، شاهد ریشه‌کن شدن این ویروس منحوس باشیم.

انتهای پیام

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار