فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری:
فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: جمهوریت و اسلامیت دو رکن جدایی‌ناپذیر از یکدیگر هستند.
کد خبر: ۹۷۰۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷ 14 June 2021

سردار علی‌محمد اکبری در نشست بصیرتی مهندسین بسیجی صنعت و کشاورزی، با تبریک دهه کرامت و بزرگداشت یاد و خاطره امام و شهداء، اظهار داشت: تمام مشکلات بوجود آمده در اوایل انقلاب و بروز جنگ تحمیلی، وقایع سوریه و عراق و ...، به خاطر عدم وحدت و انسجام داخلی پیش آمده بود.

وی افزود: خرمشهر در ابتدای دفاع مقدس به اشغال دشمن درآمد چون انسجام نیروهای مسلح و ارتش و سپاه و بسیج هنوز کامل شکل نگرفته بود. با اراده جهادی رزمندگان خرمشهر آزاد شد و بعد از هشت سال دفاع مقدس و صیانت از تمامیت ارضی‌کشور، از فتنه‌های مختلفی نیز عبور کرده‌ایم و دنیا به شهدای ما همچون حاج قاسم سلیمانی افتخار می‌کند.

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: نیروهای مقاومت در نوار غزه نیز با الگوگیری از رزمندگان ما دشمن را زمین‌گیر کرده‌اند و از نظر عرصه‌های مختلف، جمهوری اسلامی ایران جایگاه قدرتمندی در منطقه پیدا کرده است.

اکبری گفت: ولایتمداری باعث کسب افتخارات بزرگ ما در عرصه‌های مختلف از جمله دفاعی شده و نباید نسبت به موضوعات مهم کشور بی‌تفاوت باشیم.

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت انتخابات 28 خردادماه، توطئه‌های دشمنان برای کاهش مشارکت و حضور مردم پای صندوق‌های رأی را یادآوری کرد و افزود: هدف دشمن القای یأس و ناامیدی به مردم است، اما به تعبیر رهبر معظم انقلاب خرمشهرها در پیش داریم و باید با حضور و مشارکت خود توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

وی خواسته هزاران شهید را حفظ انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن دانست و گفت: مردم سوریه قدر امنیت را متوجه شدند و در انتخابات اخیر بالای 95درصد در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و وحدت و انسجام خود را نشان دادند.

اکبری بیان کرد: دشمن از عدم وحدت مردم سوء استفاده کرده و نفوذ می‌کند؛ هرچند مردم از شرایط اقتصادی و عملکرد مسئولین گلایه‌مند هستند، اما حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح ، عمل به تکلیف و وظیفه قانونی و شرعی است و حلال مشکلات کشور می‌باشد.

وی، جمهوریت و اسلامیت را دو رکن جدایی ناپذیر دانست و با برشمردن ویژگی‌های اصلح از منظر سردار حاج قاسم سلیمانی، خاطرنشان کرد: ولایت عملی، اعتقاد حقیقی به جمهوری اسلامی و مبانی آن که جمهوریت و اسلامیت توأمان است، بکارگیری افراد پاکدست و پرهیز از فساد و تجملات و اشرافیگری، از جمله ویژگی‌های اصلح به شمار می‌روند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین