در پی انتشار گزارشی با عنوان "وزارت نیرو به تعهدات خود عمل کند" دفتر روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران پاسخی برای سایت تابناک ارسال کرده است. در ادامه، این پاسخ برای اطلاع مخاطبان منتشر می شود
صادرات 60 میلیون دلار کالا از استان چهارمحال و بختیاری
در نیمه نخست امسال:
تابناک شهرکرد-مدیر گمرک چهارمحال و بختیاری از صادرات 60 میلیون دلار کالا از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه خبر داد.
پرداخت 2200 میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی چهارمحال وبختیاری
تابناک شهرکرد-استاندار چهارمحال و بختیاری از پرداخت 2 هزار و 200 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به طرح های اقتصاد مقاومتی در سال جاری خبر داد.
مطالبات طرح مسکن مهر توسط دستگاه های اجرایی اعلام گردد
استاندار چهارمحال و بختیاری :
تابناک شهرکرد-استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برخی دستگاه های اجرایی به صورت پیمانکاری برای اجرای خدمات زیربنایی و روبنایی طرح های مسکن مهر از اداره کل راه و شهرسازی طلبکارند که باید میزان طلب خود را در کوتاه ترین زمان اعلام کنند.
طلب 370 میلیارد ریالی گندم کاران چهارمحال و بختیاری بزودی پرداخت می شود
تابناک شهرکرد-مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: طلب 370 میلیارد ریالی کشاورزان گندم کار این استان طبق برنامه ریزی ها تا نیمه آبان ماه جاری پرداخت می شود.
صادرات ۱۰۰ هزار تن سیمان از استان چهارمحال و بختیاری
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری:
مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از صادرات ۱۰۰ هزار تن سیمان از چهارمحال و بختیاری به کشور های مختلف خبر داد.
بدهی 16میلیاردریالی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری به شرکتهای خدمات رسان
استاندار چهارمحال وبختیاری با اشاره به بدهی 16میلیارد ریالی آموزش و پرورش استان به شرکتهای خدمات رسان از جمله آب، برق و گاز ، بر قطع نشدن انشعابات مدارس تاکید کرد.
برداشت 4 میلیون و 600 هزار گل شاخه بریده در چهارمحال و بختیاری
تابناک شهرکرد-مدیرامور باغبانی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از تولید و برداشت 4 میلیون و 600 هزار گل شاخه بریده از گلخانه های این استان در نیمه نخست سال جاری خبرداد.
174 واحد مسکن مهر با حضور رئیس بنیاد مسکن در بروجن بهره برداری شد
تابناک شهرکرد- 174 واحد مسکن مهر در شهر فرادنبه شهرستان بروجن در استان چهارمحال و بختیاری عصر سه شنبه با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان استانی بهره برداری و به متقاضیان تحویل شد.
کارت هوشمند ناوگان باری، مسافری و رانندگان درب خانه تحويل مي شود
طبق تفاهم نامه بين اداره كل حمل ونقل وپايانه ها و پست استان
تابناک شهرکرد-به گزارش روابط عموي اداره کل حمل و نقل و پایانه های چهارمحال وبختياري تفاهم نامه انجام بخشي از امور مربوط به خدمات حمل ونقل جاده اي بین ادارات کل حمل ونقل وپایانه ها و پست استان منعقد و به امضای مدیران کل دو دستگاه رسید.
صفحه  از ۸