انتخابات مجلس شورای اسلامی در بروجن به دور دوم کشیده شد
فرماندار شهرستان بروجن گفت: علی نادری‌فرد و خدیجه ربیعی در بروجن با کسب بیشترین آراء به دور دوم انتخابات رفتند.
محمد خالدی نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی شد
فرماندار شهرستان لردگان گفت: محمد خالدی با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
وقتی عالم مجازی به خدمت تشریفات سیاسی می آید .....
نرگس ریاحی
بايد همه معاونين وزير عزل شوند
واكنش تند زمانيان به وزير نيرو:
تابناك شهرکرد - نماینده مردم شهركرد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر نیرو اگر بخواهد در انجام کارها موفق شود، باید تعدادی از معاونان خود را سریعا اخراج کند و افراد سالم و کارشناس را به جای آنها منصوب کند.
نگاهي به فعاليت هاي انتخاباتي در اردل، فارسان، کيار و کوهرنگ
تابناك فارسان-هفتم اسفند ماه نود و چهار پايان ماراتن دهمين انتخابات سراسري مجلس شوراي اسلامي مي باشد. اما مي توان آغاز آن را از حدود دو ماه پيش و پايان مهلت قانوني استعفاي برخي از کانديداهاي احتمالي دانست.
امام خمینی (ره) :
وظيفه‌اي که قانون اساسي در اصل 90 بر عهده شوراي نگهبان گذاشته نظارت بر انتخابات مجلس، رياست جمهوري، مجلس شوراي اسلامي و مراجعه به آراي عمومي و همه‌پرسي است.
عشاير، حاملان هويت و اصالت ايراني
فلسطين، نقطه تقابل جهان استکبار با جهان اسلام
عباس اسلامي
راهپیمایی روز جهانی قدس نسل‌کشی آل‌سعود را محکوم می‌کند
گرجی:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: مردم با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس سکوت مرگبار سازمان‌های بین‌الملل را در برابر نسل‌کشی اسرائیل و آل‌سعود را محکوم می‌کنند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری چهارمحال وبختیاری گفت: دولت یازدهم برای کاهش فاصله طبقاتی به عنوان یکی از مهم ترین مشکلات اقتصادی کشور تلاش می کند.
صفحه  از ۳