tabnakostan

جوان‌سازی جمعیت؛ از چاله به فرصت
پرهیز از فرزندآوری و تقلید ناشیانه از نسخه کهنه غرب مبنی بر تک فرزندی، هم‌چنان در جامعه ایرانی به پیش می‌تازد و سالمندی چالش امروز جامعه ماست، هنوز بسیاری از خانواده‌ها از فرزنددار شدن خودداری کرده و یا تنها به داشتن یک فرزند اکتفا می‌کنند.
راهپیمایی جمعه‌های خشم در حمایت از مردم مظلوم غزه در شهرکرد برگزار شد
امروز بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه، مردم شهرکرد با راهپیمایی، حمایت خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.
پیش‌بینی برداشت ۷۰۰ تن دانه کلزا از اراضی چهارمحال و بختیاری
مدیر امور زراعت سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش‌بینی می‌شود ۷۰۰تن دانه کلزا از اراضی کشاورزی در استان برداشت شود که ۱۸۰ هکتار در شهرستان بروجن و عمدتاً در بخش بلداجی کشت شده است.
چهارمحال و بختیاری میزبان مسابقات لیگ مناطق فوتسال کشور
رئیس کمیته فوتسال هیات فوتبال چهارمحال و بختیاری از آغاز مسابقات لیگ فوتسال مناطق کشور در رده سنی بزرگسالان به میزبانی این استان خبر داد.
تبدیل ۳۵ درصد از مجوزهای کاغذی چهارمحال و بختیاری به الکترونیکی
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری از تبدیل ۳۵ درصد از مجوز‌های کاغذی استان به الکترونیکی خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: در سال گذشته، ۳۹۹۰ امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری در قالب ۱۳۵۷ تیم عملیاتی به ۱۵هزار و ۹۳۵ نفر در ۷۸۰ حادثه امدادرسانی کردند.
گره‌های کور ترافیکی شهرکرد چه زمانی رفع می‌شود؟
ترافیک در شهرکرد در حال تبدیل شدن به یک چالش بزرگ است، در سال‌های اخیر وعده‌های متعدد برای اجرای پروژه‌های بزرگ برای کاهش ترافیک توسط مسئولان مدیریت شهری داده شده است، اما تاکنون شاهد اقدامی موثر و محسوس نیستیم.
گندمان در چهارمحال‌وبختیاری لرزید
زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴ ریشتر در حوالی شهر گندمان از توابع شهرستان بروجن رخ داد.
دختر دیروز؛ کارآفرین موفق امروز
امروز روز دختر است، روز ارج نهادن به دخترانی که با پشتکار خود راه مستقل شدن را یاد گرفته‌اند و امروز پا به پای خانواده در حرکتند.
۲۰۰ مدرسه بزرگ مقیاس در کشور احداث می‌شود
مدیرکل حوزه ریاست و روابط‌عمومی سازمان نوساری مدارس کشور با اشاره به اینکه ساخت مدارس بزرگ مقیاس در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد، گفت: باید در برنامه هفتم توسعه ۲۰۰ مدرسه بزرگ مقیاس در کشور احداث شود.
بارش‌های بهاره جانی دوباره به تالاب‌های چهارمحال و بختیاری بخشید
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی اداره‌کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: بارش‌های بهاره امسال موجب شد تا تالاب‌های استان مخصوصاً تالاب‌های فصلی در وضعیت مطلوبی باقی بمانند.
جستجوی دلسوزانه برای یافتن سبحان ادامه دارد
کودکی ۵ ساله با چشمانی براق و قلبی پر از شادی و نشاط، اکنون در میان امواج سرکش و ناآرام رودخانه خرسان مفقوده شده است و خانواده دل‌نگران او چشم‌انتظار پیدا شدن فرزندشان هستند، عملیات جستجو برای یافتن سبحان ادامه دارد.
آسمان چهارمحال و بختیاری صاف تا کمی ابری
آسمان چهارمحال و بختیاری صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.
برگزاری اردوی استعدادیابی فوتبال در چهارمحال و بختیاری
اردوی استعدادیابی بازیکنان فوتبال زیر ۲۰ سال چهارمحال و بختیاری به میزبانی سامان برگزار شد.