چهارمحال و بختیاری - فرهنگی
چهار وقف جدید برای کمک به زوج‌های جوان چهارمحال و بختیاری ثبت شد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: به تازگی چهار وقف جدید در استان برای سکونت و تامین جهیزیه زوج‌های جوان استان به ثبت رسیده است.
سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وضعیت آب و هوایی این استان نسبت به سایر مناطق دیگر کشور گفت: کانون‌ها و جاذبه‌های گردشگری استان برای میزبانی از مسافران تابستانی آماده‌سازی شده است.
چهارمین همایش تئاتر تک در چهارمحال و بختیاری به ایستگاه پایانی رسید
با حضور مسئولان فرهنگی استان و هنرمندان تئاتر اختتامیه چهارمین همایش تئاتر تک در استان برگزار و پرونده این دوره بسته شد.
شهرکرد_مسئول تیم فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از اهدا عضو یک بیمار مرگ مغزی ۳۳ ساله در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
معرفی برگزیدگان پویش
برگزیدگان پویش "شعله‌های زندگی" در چهارمحال و بختیاری معرفی شدند.
دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری با کسب ۱۰ رتبه برتر در سومین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سرا‌های کشور خوش درخشیدند.
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: اگر مسئولین مطالبات واقعی خبرنگاران را بپذیرند و کم و کاستی‌ها را رفع کنند قطعا میزان رضایتمندی مردم نیز از مسئولان افزایش پیدا می‌کند.
جمعی از هنرمندان رشته های مختلف چهارمحال و بختیاری به مقام والای شهدا ادای احترام کردند
جمعی از هنرمندان رشته‌های مختلف چهارمحال و بختیاری در همزمان با فراسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی و در سالروز شهادت شهید مرتضی آوینی به مقام والای شهدا ادای احترام کردند که این برنامه در شهرکرد به صورت نمادین در محل یادمان شهدای گمنام انجام شد.
رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری‌ گفت: سند چشم‌انداز فرهنگ و هنر استان به عنوان مرجعی قابل ارائه به همه دستگاه‌های فرهنگی استان و مبتنی بر زیست‌بوم استان تابستان امسال رونمایی می‌شود.
معرفی چهره هنری سال چهارمحال و بختیاری در هفته هنر اسلامی
به مناسبت هفته هنر اسلامی در ویژه برنامه‌ای چهره هنری سال چهارمحال و بختیاری از میان شش نامزد معرفی خواهد شد.