چهارمحال و بختیاری - سیاسی
قدردانی استاندار چهارمحال و بختیاری از مشارکت پرشور مردم
استاندار چهارمحال و بختیاری از مشارکت پرشور مردم در انتخابات قدردانی کرد.
شعبه‌های اخذ رأی چهارمحال و بختیاری با استقبال مردم همراه شد
رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند برگزاری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات رییس جمهوری گفت: هم‌اکنون شعبه‌های اخذ رأی چهارمحال و بختیاری با استقبال و صف‌های طولانی همراه است.
سردار اکبری:
حضور مردم پشتیبان رئیس جمهور منتخب است
شهرکرد-فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) گفت: حضور مردم در انتخابات پشتیبان رئیس جمهور منتخب است.
زنان و دختران چهارمحال و بختیاری روز جمعه ۱۵ تیرماه در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریبس‌جمهوری از جمله طلایه‌دار حضور در پای صندوق‌های رای بار دیگر ثابت کردند نظام، انقلاب و میهن‌شان ایران را دوست دارند.
انفعال در برابر رادیکال‌ها/ آقای خاتمی مردم را سپر خود نکنید
تحلیلگر مسائل سیاسی در یادداشتی به تحلیل موضع اخیر محمد خاتمی رئیس‌جمهور اسبق در انتخابات و عدم مشارکت او در رای‌گیری ۱۱ اسفند پرداخت.
شهرکرد_ دبیر ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: افرادی که قصد پیش‌ثبت‌نام دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند به ساعات پایانی موکول نکنند.
امام جمعه موقت شهرکرد گفت: از مسئولان خواهشمندیم که میزان فعالیت‌های ساخت‌وساز برای مردم با توجه به وعده‌های ریاست جمهوری مشخص شود.
مسئول روابط‌عمومی شورای اسلامی شهرکرد گفت: مصطفی حیدری در سومین سال فعالیت دوره ششم شورا‌های اسلامی با کسب اکثریت آراء به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهرکرد ابقا شد.
امام جمعه شهرکرد:
امام خمینی‌(ره) برای ادای تکلیف مقابل استکبار جهانی ایستادند
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با گرامی‌داشت دهه فجر انقلاب اسلامی و تسلیت شهادت حضرت زینب کبری (س) گفت: امام خمینی(ره) برای ادای تکلیف خود، در مقابل دشمنان و استکبار جهانی ایستادند.
امام جمعه شهرکرد:
دشمن بداند با ایرانی قوی مواجه است
امام جمعه شهرکرد بیان کرد: جواب اخیر سپاه به صهیونیست‌ها بسیار به موقع بود که آن‌ها را گیج کرد، حمله سایبری به آن‌ها و دستگیری خرابکاران آن‌ها در فردو نشان از ضعف آن‌ها است، این‌ها در نفس‌های آخر بوده و باید بدانند با ایران قوی مواجه است