tabnakostan

تابناک چهارمحال وبختیاری- کارشناس تغذیه مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد گفت: با تغذیه مناسب و اصلاح الگوی غذایی خطر ابتلا به سرطان 30 تا 40 درصد کاهش می‌یابد.
کارشناس تغذیه مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد:
با تغذیه مناسب خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهید
تابناک چهارمحال وبختیاری- کارشناس تغذیه مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد گفت: با تغذیه مناسب و اصلاح الگوی غذایی خطر ابتلا به سرطان 30 تا 40 درصد کاهش می‌یابد.
فرماندار شهرستان شهرکرد مطرح کرد
تعیین تکلیف 190 هکتار از اراضی شیب‌دار در شهرستان شهرکرد
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: 190 هکتار در قالب 30 طرح و پرونده واگذاری اراضی شیب‌دار جهت کشت گیاهان دارویی، گل محمدی، کشت دیم، احداث نیروگاه خورشیدی و پرورش گوزن زرد ایرانی در این شهرستان بررسی و تصمیم‌های لازم در این خصوص اتخاذ شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری :
برنامه‌های دهه فجر خلاقانه و نوآورانه باشد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه‌های بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر باید خلاقانه و نوآورانه باشد و با شکوه برگزار شود.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
فعالیت‌های قرآنی در راستای انس با قرآن نیست
تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به عدم پیگیری و نظارت طرح‌ها و قانون‌های ابلاغی در دستگاه‌ها، گفت: متأسفانه فعالیت‌های قرآنی در راستای انس با قرآن نیست و در فعالیت‌های قرآنی ظاهر کار دیده می‌شود.
در بیست و سومین جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد رتبه نخست را کسب کرد
تابناک چهارمحال وبختیاری- دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد موفق به کسب رتبه اول در حوزه فعالیت‌های پژوهشی و کميته تحقيقات دانشجويی بیست و سومین جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری:
ایجاد فاصله میان شورای اسلامی استان و مردم پسندیده نیست
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد فاصله میان شورای اسلامی استان و مردم پسندیده نیست و نفعی برای مردم ندارد.
استاندار چهارمحال وبختیاری:
انتشار اخبار منفی جز ناامیدی برای مردم دستاوردی ندارد
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری با انتقاد از انتشار اخباری مبنی بر مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی اظهار کرد: انتشار اخبار و تبلیغات منفی از استان جز تزریق یاس و ناامیدی بین مردم و سرمایه گریزی نتیجه ای در پی ندارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری مطرح کرد
رفع مشکلات صنعت با اجرای پروژه انتقال آب بن به بروجن
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: صنعت استان به‌شدت متقاضی مصرف 11.5 میلیون متر مکعب تخصیص پروژه انتقال آب بن به بروجن است تا بتواند بخشی از مشکل آب صنعت را حل کند.
امکان ثبت شبای بانکی در سامانه سهام عدالت برقرار شد
معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد و دارائی چهارمحال و بختیاری از برقراری ثبت مجدد شماره شبای بانکی در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir خبر داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری مطرح کرد
پرهیز از رجوع به منابع غیرموثق جهت اطلاع‌ از وضعیت راه‌ها
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: در هنگام بارش نزولات جوی، حوادث طبیعی و غیرطبیعی در محورهای مواصلاتی استان، اداره مدیریت راه‌های این اداره کل مرجع اطلاع‎رسانی و منبع موثق وضعیت جاده‌ها به مردم است.
مسؤول بسیج فرهنگیان چهارمحال و بختیاری خبر داد
برگزاری دوره آموزشی مردم سالاری دینی
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسؤول بسیج فرهنگیان چهارمحال و بختیاری از برگزاری اولین جلسه دوره آموزشی مردم سالاری دینی در راستای توانمندسازی مدیران و کارکنان آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این دوره آموزشی در مرکز استان و نواحی 17 گانه آموزش و پرورش توسط کانون‌های مقاومت بسیج فرهنگیان برگزار می‌شود.
فرماندار شهرستان شهرکرد خبر داد
تشکیل کارگروه ترویج اندیشه، افکار و سیره عملی حضرت امام خمینی (ره)
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: به‌منظور زنده نگه داشتن مبانی اسلام ناب محمدی و اندیشه دینی، سیاسی، فرهنگی و سیره عملی حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری، کارگروه ترویج اندیشه، افکار و سیره عملی امام راحل تشکیل شد.
مسؤول بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری خبر داد
برگزاری همایش روز بسیج رسانه در شهرکرد/ دیدار اصحاب رسانه با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری
تابناک چهارمحال وبختیاری- مسؤول بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری گفت: به‌مناسبت گرامیداشت روز بسیج رسانه در استان همایشی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.
حضور مردم در صحنه طراوت‌بخش دوباره انقلاب بود
تابناک چهارمحال وبختیاری- حضور مردم در راهپیمایی شکوه وحدت به صحنه انقلاب طراوت و تازگی بخشید.
تخفیف حدود 10 میلیارد ریالی به مشترکان برق چهارمحال وبختیاری
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال وبختیاری از تخفیف حدود 10 میلیارد ریال به مشترکان صنعتی و کشاورزی همکار در اجرای طرحهای مدیریت مصرف و کاهش پیک بار در این استان طی سال جاری خبر داد.
استاندار چهارمحال و بختیاری:
استفاده از نیروهای متخصص موجب تسریع در اجرای طرح‌های توسعه‌ای می‌شود
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: استفاده از نیروهای متخصص توانمند می‌تواند یکی از راه‌های سرعت بخشی به روند اجرا، تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای باشد.
با حضور نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس پیگیری شد
روند اجرای پروژه‌های ورزشی شهرستان‌های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار
تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان روند پروژه‌های ورزشی حوزه انتخابیه خود را پیگیری کرد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
حوزه‌های علمیه انقلابی بمانند
تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه، آموزش و تهذیب اصول مهمی هستند که باید در حوزه علمیه پررنگ باشند.
حضور باشکوه مردم و مسئولان چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی 17 دی
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری از حضور مسئولان و مردم در راهپیمایی مردمی 17 دی در حمایت از ارزش های نظام اسلامی خبر داد.
افزايش 27 درصدي كشفيات مواد مخدر در چهارمحال و بختياري
تابناک چهارمحال وبختیاری- فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختیاری گفت: با انهدام 25 باند تهيه و توزيع مواد افيوني در استان كشفيات مواد مخدر در 10 ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته 27 درصد رشد داشته است.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:
مسئولان نباید از مطالبات به حق مردم غافل شوند
تابناک چهارمحال وبختیاری- نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر این که مسئولان نباید از مطالبات به حق مردم غافل شوند گفت: حرف مردم، انقلاب، امام و رهبری این است که عدالت در جامعه حاکم شود و اگر امکاناتی در کشور وجود دارد عادلانه در همه نقاط توزیع شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری خبر داد
تعیین تکلیف 12 قطعه زمین صنعتی راکد در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: 12 پرونده مربوط به زمین‌های صنعتی راکد شهرک‌های صنعتی استان تعیین تکلیف شد.
مراکز خصوصی علمی- کاربردی با تصویب اساسنامه آموزش عالی ساماندهی می شود
تابناک چهارمحال وبختیاری- مشاور رئیس و مدیرکل دفتر حقوقی دانشگاه جامع علمی- کاربردی از ساماندهی و شناسنامه دار شدن مراکز خصوصی علمی- کاربردی کشور با تصویب و اجرای اساسنامه مرکز آموزش عالی این دانشگاه خبر داد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری:
مصرف سالانه گندم در چهارمحال و بختیاری100 هزار تن است
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: مصرف گندم در استان سالانه 100 هزار تن است که بخشی از آن از دیگر استان‌ها وارد می‌شود.
رشد 17 درصدی مصرف گاز طبیعی در چهارمحال و بختیاری
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: طی 9 ماه امسال میزان مصرف گاز طبیعی در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 17 درصد رشد داشته است.
یادداشت
سلماز طاهریان پور-هنر آموز و کارشناس رایانه
مهرانگیز خاکسار- دبیر آموزش و پرورش
مینا صفاری - کارشناس امور تربیتی
مدیریت بحران درحمل‌ونقل جاده‌ای
کیومرث محمودی کارشناس ارشد ارتباطات
طرح ایجاد مرکز  فرهنگی ومذهبی  سید میرمعین بروجنی
نویسنده : مهدی طهماسبی دزکی- کارشناس ارشد ادبیات فارسی و مدیر واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان
بال های مرغک کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شکسته است
سخنی با مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان جناب آقای حاجیان زاده مدیرعامل محترم کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان
محمدجواد یوسفی مرام