آمار و اطلاعات به‌روز مبنای برنامه‌ریزی صحیح است
استاندار چهارمحال و بختیاری:
تابناک چهارمحال وبختیاری- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: آمار واطلاعات به‌روز، پایه برنامه‌ریزی صحیح و اصولی با اثربخشی مناسب است.
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: از روز گذشته اکیپ‌های امدادی هلال احمر در حال جستجوی سه کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات زردکوه چهارمحال و بختیاری هستند.
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون میراث ‌فرهنگی اداره ‌کل میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از رسیدگی به 30 پرونده حفاری غیرمجاز طی 6 ماه نخست امسال در محوطه و بناهای تاریخی این استان در مراجع قضایی خبر داد.
تابناک چهارمحال وبختیاری- دیدارهای هفته نهم لیگ برتر باشگاههای فوتبال ایران در حالی از بیستم مهرماه از سر گرفته می شود که تعطیلی 10 روز لیگ کار تیم ها را سخت تر کرده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری خبر داد
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از آغاز طرح سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی در استان خبر داد.
رئيس پليس فتا چهارمحال و بختیاری خبر داد
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئيس پليس فتا چهارمحال و بختیاری از افزايش كشف 23 درصدی جرائم سايبری نسبت به مدت مشابه سال قبل در استان خبر داد.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی چهارمحال و بختیاری خبر داد
تابناک چهارمحال وبختیاری- معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: چنانچه امنیت و سلامت جسمی، روانی یا اعتقادی کودک به خطر بیفتد قطعاً برخورد جدی خواهد شد و به تعطیلی مهد هم می‌انجامد حتی اگر برای اولین بار رخ داده باشد.
بهره برداری از پل کابلی نفت و گاز ایران بر روی دریاچه سد کارون 4
تابناک چهارمحال وبختیاری- بزرگترین پل کابلی نفت و گاز ایران بر روی دریاچه سد کارون 4 در آیینی با حضور معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت توسعه آب نیرو به بهره برداری رسید.
طی سال گذشته درآمد اکرام ایتام چهارمحال و بختیاری 11 تومان بوده است
تابناک چهارمحال وبختیاری- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: طی سال گذشته درآمد اکرام ایتام استان 11 میلیارد تومان بوده است و پیش‌بینی می‌شود امسال به 17 تا 18 میلیارد تومان برسد.
تابناک چهارمحال وبختیاری- رئیس اداره معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: 11 طرح افزایش تولید و بازسازی و نوسازی معدن در این استان برای امسال در حال اجراست.
صفحه  از ۱۲