فرماندار کوهرنگ با اشاره به فعال شدن سامانه بارشی در این شهرستان گفت: با تلاش نیروهای راهداری جاده ۲۵ روستای این شهرستان بازگشایی شد.
کد خبر: ۱۰۲۹۹۹۱
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳ 21 February 2022

مرتضی زمانپور روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: بارش برف راه ارتباطی ۳۴ روستای کوهرنگ در بخش‌های مرکزی، بازفت و دوآب‌صمصامی را مسدود کرده بود.

وی افزود: هم‌اکنون تلاش نیروهای راهداری برای بازگشایی جاده ۹ روستا دیگر شهرستان کوهرنگ که بر اثر بارش برف مسدود شده است ادامه دارد.

زمان‌پور تصریح کرد: به‌علت کولاک و وزش باد در گردنه‌های سخت‌گذر شهرستان کوهرنگ شامل چری، شاه‌منصوری و تاراز توصیه می‌شود مسافران از ترددهای غیرضروری پرهیز و در صورت ضرورت سفر خودروهای خود را به زنجیرچرخ، لباس گرم، سوخت کافی و خوراکی تجهیز کنند.

به گزارش ایرنا، میزان بارندگی ناشی از فعالیت سامانه بارشی اخیر در شهرکرد به ۲.۳ میلی‌متر، در بروجن ۴.۳ میلی‌متر و سه سانتی‌متر برف، در لردگان ۱۰.۷ میلی‌متر، در کوهرنگ ۳۶.۳ میلی‌متر و ۱۵ سانتی‌متر برف جدید و مجموع برف موجود ۵۹ سانتی‌متر، در اردل ۱۷.۶ میلی‌متر، در فارسان ۱۶.۲ میلی‌متر با ۶ سانتی‌متر برف، در سامان ۵.۴ میلی‌متر با ۲ سانتی‌متر برف، در بن ۵.۶ میلی‌متر، در شلمزار مرکز شهرستان کیار ۹.۱ میلی‌متر، در سورشجان شهرستان شهرکرد ۱۲.۵ میلی‌متر، در فرخ‌شهر شهرستان شهرکرد ۱.۹ میلی‌متر، در ایلبگی سامان ۳.۷ میلی‌متر، در مال‌خلیفه لردگان ۹.۳ میلی‌متر، در بلداجی بروجن ۱۲.۷ میلی‌متر با چهار سانتی‌متر برف، در دوآب‌صمصامی کوهرنگ ۳۰.۸ میلی‌متر و در آلونی مرکز شهرستان خانمیرزا ۸.۷ میلی‌متر گزارش شد.

چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ در ۹۰ کیلومتری شهرکرد واقع شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار